Përdoruesi:Βατο

  Ky përdoues ka privilegje administruesi në Wikipedia Shqip.
  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

  Mirësevini!

  Cole Thomas The Course of Empire The Savage State 1836.jpg Cole Thomas The Course of Empire The Arcadian or Pastoral State 1836.jpg
  Cole Thomas The Consummation The Course of the Empire 1836.jpg
  Cole Thomas The Course of Empire Destruction 1836.jpg Cole Thomas The Course of Empire Desolation 1836.jpg
  Rrjedha e Perandorisë
  Βατο

  Albanian Eagle.svg

  Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet dhe 2 ditë.
  10.000+Ky përdorues ka mbi 10.000 redaktime në Wikipedia.
  RU Wiki FLP icon.svg
  Ky përdorues, anëtar i panelit Faqja kryesore, ndihmon Wikipedian duke përditësuar përmbajtjen e faqes kryesore.
  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
  it Questo utente è di madrelingua italiana.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.


  Artikuj

  Krijime (35)

  Abbey RoadAgniAkejtëAlkibiadiAnkiziAspasiaBarokuBruno GénésioCris (futbollist)De jureDjegiaDymbëdhjetë TabelatEné AnkiziadiFlorent MaloudaFuqitë e BoshtitGangaGrekët e lashtëGjuhët indo-arianeGjuhët indo-iranianeIndraJuninho PernambucanoKeltëtKoha e PerikliutLënguMahamadou DiarraManusmritiMichael EssienNicolò BarellaOdiseuDuke punuarPatrick Müller (futbollist)PatrokliRuajtja e energjisëSidney GovouTekja (muzikë)Zoroastrizmi

  Rishkrime (9)

  AkiliDante AligieriDuke punuarEneidaGjuha proto-indo-evropianeDuke punuarGjuhët indo-evropianeDuke punuarIliadaOdaOdisejaPerëndia

  Zgjerime (2)

  KanuniSistemi diellorDuke punuar

  Politika dhe udhëzime

  Wikipedia:MarrëveshjaWikipedia:MirëbesimiWikipedia:ShquarësiaWikipedia:AdministratorëWikipedia:Burokratë

  Stampa

  {{Kutia gjuhë}} • {{Artikull i përkryer}} • {{Artikull i mirë}} • {{Çmim i parë}} • {{Çmim i dytë}} • {{Çmim i tretë}} • {{Historike}} • {{Politika dhe udhëzime të Wikipedias}}Duke punuar • {{Politikë}} • {{Udhëzim}} • {{Faqe informacioni}} • {{Thelbi}}

  Projekte

  Wikipedia:Artikuj të përkryerWikipedia:Artikuj të mirëWikipedia:Çmimet

  Punime

  Βατο/Fotografia e ditësΒατο/Artikulli i javësΒατο/Politikat dhe udhëzimet e WikipediasArtikujt që secila Wikipedia duhet t'i ketëLista e Wikipedianëve sipas redaktimeve

  Burime

  Vegla

  Faqe speciale

  Llogaria globaleKrahasimeRegjistriNdryshimet në pritjeFaqet e reja pa kontrollLista e skedaveLista e përdoruesveKategori

  Faqe projekti

  Pesë shtyllatKuvendiAdministrataKërkesat për privilegjeVota për grisjeFaqe për tu grisurVota artikuj të përkryerVota artikuj të mirëPyetjeAnkesa

  Lidhje të jashtme

  Lista e 100 artikujve më të lexuarStatistikatKontributi i përgjithshëmCopyvio

  Vlerësime

  Medalje

  New Barnstar.png Medalje
  Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
  —dhuruar nga Sadsadas më 26 qershor 2019.
  Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Medalje
  Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
  —dhuruar nga Klein Muçi më 4 gusht 2019.
  Barnstar of Diligence Hires.png Medalje
  Për punën e zellshme dhe të kujdesshme që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
  —dhuruar nga Klein Muçi më 26 tetor 2019.
  Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

  Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:%CE%92%CE%B1%CF%84%CE%BF.