Stampa:Faqe informacioni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Informacion

Kjo është një faqe informacioni.
Përshkruan disa aspekte për të cilat ka marrëveshje të përbashkët të normave dhe praktikave në Wikipedia. Megjithëse nuk është politikë apo udhëzim, ka si qëllim të plotësojë dhe qartësojë praktika dhe politika të tjera të Wikipedias.
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Kopjoni këtë tekst burimor dhe e vendosni në fillim të faqes:

{{Faqe informacioni}}

Shiko edhe[përpunoni burim]