Stampa:Udhëzim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Blue check.svg

Kjo faqe dokumenton një udhëzim të Wikipedias në shqip.
Është një standard përgjithësisht i pranuar që anëtarët duhet të ndjekin, megjithatë duhet të trajtohet me kuptim të përbashkët, dhe përjashtime të rralla mund të zbatohen. Ndryshimet e bëra këtu duhet të përfaqësojnë marrëveshjen. Kur jeni në dyshim, diskutoni së pari në faqen e diskutimit.
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Kopjoni këtë tekst burimor dhe e vendosni në fillim të faqes:

{{Udhëzim}}

Shiko edhe[përpunoni burim]