Përdoruesi diskutim:Βατο

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Βατο. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përmbajtja

Arkivi 1

Wikipedia është e jotja

Grisja e Faqeve[përpunoni burim]

Pse po më gris më shumë se 10 artikuj si mund të quhet shkelje e të drejtave të autorit kurse vetë autori më ka lënë të marr pjesë nga Harta Arkeologjike e Kosovës, un jam në projekt në Wikimedian in Residence dhe do i mbushja me info edhe më shumë gjithashtu me referenca kurse ti më fshin të gjitha, e ke tepruar paksa gjithë aj mund më ke quar dëm. Astronomi06 (diskutimet)

@Astronomi06, përmbajtja që shtove është e kopjuar plotësisht nga burimi HARTA ARKEOLOGJIKE E KOSOVËS, VËLLIMI II. Unë nuk e di çfarë leje të ka dhënë autori, por kopjimi i plotë i përmbajtes është Copyvio. Për më shumë informacion lexo Copyright violations. — Βατο (diskutimet) 10 korrik 2019 02:03 (CEST)