Përdoruesi diskutim:217.209.105.159

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 217.209.105.159. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Faleminderit[përpunoni burim]

Faleminderit për editimet dhe të lutem lexo këtu! Mirëseerdhe! --1l2l3k (diskutimet) 2 nëntor 2017 22:23 (CET)

Faleminderit per krijimet e faqeve te reja dhe cilsore. Por pse nuk e hap nje llogari dhe te marish epitetin e autochecket user? Do tete hynte me shume ne pune besoj.Je wikipedian cilsor.

--Tiimiii (diskutimet) 15 dhjetor 2017 01:55 (CET)

Por ndoshta nuk ka problem te krijoj faqe perderisa nuk kam llogari (account).

Jo jo sështë problem fare, bile wikipedian si ti i mungojnë sqwikit dhe të falenderoj për kontributin e jashtzakonshëm që po bën. Ishte më tepër kshill mesazhi i mësipërm, fiton njohuri të reja, njihesh me wikipedian të tjerë.. etj sidoqoftë pak rëndësi ka.Puna në rend të parë. --Tiimiii (diskutimet) 16 dhjetor 2017 02:15 (CET)

Llogari[përpunoni burim]

Te premtoj qe do te te jap menjehere statusin e redaktorit sapo te hapesh llogari. Kjo eshte ndoshta aresyeja pse shume njerez kontribuojne si IP. Faleminderit per kontributet. --1l2l3k (diskutimet) 7 qershor 2018 22:48 (CEST)

Doni të hapni një konto?[përpunoni burim]

Redaktimi juaj do të jetë shumë më i lehtë se më parë.--Sonra Mint (diskutimet) 24 nëntor 2018 17:53 (CET)

Jo nuk dua, kam thënë disa herë përderisa mund të krijoj faqe pa pasur llogari, unë nuk do të hap konto. Këto krijime jam duke i bërë sepse më pëlqen, jo për diqka tjetër. Shpresoj që nuk ka problem të krijoj faqe pa pasur llogari?

Faleminderit për mirëkuptim!

@217.209.105.159, Nuk është problem për ty. Por ne redaktorët duhet të kënaqemi në të gjitha redaktimet tuaja. Kjo është e lodhshme për ne.--Hayodzazgi (diskutimet) 27 nëntor 2018 10:06 (CET)
@217.209.105.159, ju nuk mund t'i nderroni emrat faqeve sepse thjesht "ju pëlqen" siç shkruat me lart, pak me avash me kete yrysh. --GrepfrutAroma (diskutimet) 29 nëntor 2018 14:06 (CET)

Përshëndetje[përpunoni burim]

Përshëndetje! Faleminderit për kontributin që ke dhënë dhe artikujt që ke krijuar!

Komuniteti ynë është shumë i vogël dhe do jetë kënaqësi në qoftë se do hapësh një llogari – mund të zgjedhësh vetë emrin që të pëlqen më shumë :) – duke rritur numrin e përdoruesve të Wikipedia-s aktivë.

Më para ke thënë: "Këto krijime jam duke i bërë sepse më pëlqen, jo për diqka tjetër" shumë mirë! Është kënaqësi që të zhvillohet Wikipedia shqip në ato fusha, duke e bërë më të zhvilluar se Wikipediat në gjuhët e tjera :)

Gjithashtu me llogari do keshë mundësinë të redaktosh artikujt duke i shfaqur direkt lexuesve pa nevojën e shqyrtimit nga kontrolluesit edhe të gjitha kontributet do atribuohen emrit të llogarisë.

Punë të mbarë! — Βατο (diskutimet) 19 shkurt 2019 17:41 (CET)

Faleminderit përsëri për artikujt e rinj :) Nuk e pranove gjë kërkesën, kështu që zgjodhe të na shtosh gjithmonë punë për shqyrtimin/kontrollimin e redaktimeve që bën :(
S'do të shqetësoj më, punë të mbarë. — Βατο (diskutimet) 23 shkurt 2019 23:29 (CET)

Medalje[përpunoni burim]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Medalje
Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Βατο (diskutimet) 14 prill 2019 19:04 (CEST)