Përdoruesi diskutim:31.44.77.70

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 31.44.77.70. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje 31.44.77.70, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
Gtk-dialog-info.svg

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tënd.

Në faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë!  Euriditi  22 prill 2013 17:40 (CEST)

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!


Re: Diskutim:Hadithi[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, ata që kane shkruar artikullin jane te listuar ketu. Edhe ti, ne qofte se ke deshire mund ta permiresosh artikullin.-- Euriditi  22 prill 2013 17:40 (CEST)

Gjalle ne bote nuk kam ndermend te harxhoj energjite e mia per te ketilla gjera!--31.44.77.70 22 prill 2013 18:31 (CEST)

Epo atehere do te duhet te presim dike te interesuar per ta permiresuar Face-sad.svg. Gjithese une te falenderoj per kontributin tend tek Julius Fučík dhe Kosova Hora. - Euriditi  22 prill 2013 18:36 (CEST)

Mos ki merak ato do ti mbaroj! I kam parasysh vete!--31.44.77.70 22 prill 2013 19:14 (CEST)

OK, ne qoftë se do te kesh neoje per ndihme mbi çështje teknike, mund te me pyesesh edhe mua. Pune te mbare! -- Euriditi  22 prill 2013 19:25 (CEST)