Përdoruesi diskutim:62.162.124.161

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 62.162.124.161. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

No vandalism. -- Tegel (diskutimet) 9 mars 2015 18:21 (CET

Naploni është valle e Shqipërisë së Mesme, traditë e zonës së Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit.

Kushdo që e ka edituar si valle kosovare ska pikën e informacionit, lexoni libra se s’jeni për wikipedia.

Jo vandalizma[Redakto nëpërmjet kodit]

Të lutem mos bëj më vandalizma! Herë tjetër mund të bllokohesh më gjatë. -- Mr.Pseudo 28 Maj 2015 10:43 (CEST)