Përdoruesi diskutim:79.33.64.208

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.33.64.208. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetje! Ju lutem mesazhet qe keni per perdoruesit e Wikipedias dergojini ne faqen e diskutimit. Per cdo ankese mund te shkruani ketu. Per cdo ankese ndaj administruesve mund te shkruani ketu. Per cdo problem ose paqartesi mund te me pyesesh dhe mua. Faleminderit! --Olsi (diskutimet) 9 gusht 2015 01:42 (CEST)

Pershendetje! Vetem vazhdoni te shkruani, kur te perfundoni do te shoh c'mund te rregulloj. --Olsi (diskutimet) 11 gusht 2015 00:17 (CEST)