Përdoruesi diskutim:Adventus

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Adventus. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Stampa[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje Adventus

Nuk ka nevoje ta perdorish stampen >Per Permrirsim<, me mire perdore kete stampe Stampa:SC dhe mund te shkruajsh ate qe i mungon artikullit. --Liridon 9 Gusht 2010 10:07 (CEST)

SQARIM

Sa për të shpjeguar, kjo stampë funksionon kështu:

1.Stampa bazë është

QSicon in Arbeit.svg Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!

Kjo duhet të përmirësohet:

2.Kur e vendos këtë stampë duhen edhe arsyet ose më sakt çfar i mungon këtij artikulli 3.Arsyet e mundshme janë:

Arsyet që ndodhim më shpesh[Redakto nëpërmjet kodit]

{{SC|Data|Pa referenca --~~~~}}
{{SC|Data|Pa kategori --~~~~}}
{{SC|Data|Pa lidhje interwiki --~~~~}}
{{SC|Data|Me lidhje interwiki jo të saktë --~~~~}}
{{SC|Data|Nuk ka strukture te mirë --~~~~}}
{{SC|Data|Përbman shumë terme(fjalë përkufizuese) në gjuhë të huaja --~~~~}}
{{SC|Data|Përbman pjesë të artkullit në gjuhë të huaja --~~~~}}
{{SC|Data|Nuk ka titull të përshtatshëm --~~~~}}
{{SC|Data|Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme --~~~~}}

4.Kur do ja shtojsh një ose më shumë arsye atëher do të duket kështu:

QSicon in Arbeit.svg Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!
Ky artikull duhet të përmirësuar në:  Pa referenca --Liridon 10 Gusht 2010 17:55 (CEST)

ndërsa kjo pjesa --~~~~ është nënshkrimi i juaj. Do të ishte mirë ta shtojsh artikullin në këtë faqe Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista--Liridon 10 Gusht 2010 17:55 (CEST)

Edit[Redakto nëpërmjet kodit]

Which one are you referring to? Jhendin 24 Tetor 2010 16:21 (CEST)

That's a transliteration, not a translation. I don't see where the other counties have been transliterated. They show the original Swedish. Should they be changed as well? Jhendin 24 Tetor 2010 16:57 (CEST)
Shouldn't either a native speaker or someone with a linguistic backgrouond in Albanian make such changes? Are you an Admin? Jhendin 24 Tetor 2010 20:17 (CEST)
Are you an Admin?Jhendin 24 Tetor 2010 22:01 (CEST)