Përdoruesi diskutim:Akilitt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Akilitt. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

--Akilitt (diskutimet) 23 janar 2016 15:46 (CET) PErshendetje!

SH.B. Rrjedha[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje @Përdoruesi:Akilitt, faqja që ju krijuat SH.B. Rrjedha u gris pasi nuk plotësonte asnjë kriter për të qenë pjesë e Wikipedias. Unë i vendosa mesazhet se artikulli ka nevojë për referenca, dhe e etiketova si hulumtim vetiak, ndërsa ju vazhdoni vendosni disa webfaqe si referencë që nuk kanë lidhje me temën, për më shumë janë reklamim.--Liridon (diskutimet) 29 maj 2016 21:34 (CEST)

--NITI 29 maj 2016 21:47 (CEST) Pershendetje! titujt qe po i vendosim kishin ISBN (REFERENCE)... vazhdoni grisjet!

  • Sipas kritereve për të qenë pjesë e Wikipedias unë i vendosa te artikulli botimet nga faqja zyrtare.
Përshëndetje @Përdoruesi:Akilitt, materialin e faqes e zhvendosa ketu dhe nëse do vazhdo dhe përpunoje. Nëse të duhet ndihmë, lirisht pyet.--Liridon (diskutimet) 29 maj 2016 22:40 (CEST)

Pergjegjje[Redakto nëpërmjet kodit]

--NITI 29 maj 2016 21:55 (CEST) titujt mestitujt qe po i vendosim kishin ISBN (REFERENCE)... vazhdoni grisjet! - Sipas kritereve për të qenë pjesë e Wikipedias unë i vendosa te artikulli botimet nga faqja zyrtare.(http://rrjedha.20m.com/index_2.html)