Jump to content

Përdoruesi diskutim:CarsracBot

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin CarsracBot. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Qani Banush Nezire Paja 10.07.1956 64-Vjec Kryefamiljar I/e Martuar Femijes Beqar/e Mashkull Kabash Porocan Gramsh Remas Kryekuq Kamenice Divjake Lushnje Fier Gramsh 163-Shtepi Shkalle Shk Nr 1 Lagjia Sporti Pallati Albania Shqiperi AK F60710043T 024816789 +355686977470 Bedrije Shazivar Bejaze Guzi Paja 13.10.1958 61-Vjec Bashkeshorti I/e Martuar Femijes Beqar/e Mashkull Gjocja Peqin 163-Shtepi Shkalle Shk Nr 1 Lagjia Sporti Pallati Albania Shqiperi AK F86013036V 025142779 +355685698250 Albana Qani Bedrije Paja 16.08.1987 32-Vjec Bashkeshorti I/e Martuar Femijes E Vajze Bije Beqar/e Mashkull Grazhdan Kukur Gramsh 164-Shtepi Shkalle Shk Nr 1 Lagjia Sporti Pallati Albania Shqiperi AK I75816082R 0244895546 +355694586456 Ervin Qani Bedrije Paja 14.10.1989 31-Vjec Plani Bashkeshorti Kryefamiljar Familjare Femilja Familje Familja Femilje Femija Famije Famija Femije I/e Martuar Femijes I Biri Djali Beqar/e Mashkull Gramsh Bulcar Kodovjat Grazhdan Kukur Cerunje Pishaj Gjere Porocan Remas Kryekuq Kamenice Divjake Lushnje Pogradec Budapesti Hungari Kanada SHBA 163-Shtepi Shkalle Shk Nr 1 Lagjia Sporti Pallati Albania Shqiperi AK I91014063R 024895512 +355685664730 REPUBLIKA E SHQIPËRISË PS PARTIA SOCIALISTE BASHKIA GRAMSRIDREJTORIA VENDORE E POLICIA POLICIA E POLICIA POLICIA RRUGORE PMNZSH MZSH ZJARREFIKESJA ZJARREFIKSJA RRETH KOMBETAR HISTOTIK MUZEU QKF ADEM HOXHA QENDRA KULTURORE PALLATI I KULTURES TE THOMA PRITFI GJIMNAZI SHEFQET GUZI SHKOLLA 9-VJECARE RILINDJA SHKOLLA 9-VJECARE ASLLAN SHAHINI SHKOLLA 9-VJECARE 35-VJETORI CLIRIMIT MINISTRIA E ARSIMIT SSPORTIT DHE RINISE ZYRA VENDORE E ARSIMORE ÇERTIFIKATE MIRENJOHJE ZOTIT ERVIN PAJA I JEPET KPO ÇERTIFIKATE MIRENJOHJE ME KETE MOTIVACION:KA DHENE NJE KONTRIBUT TE SHQUAR SI KENGETAR I KENGES POPULLORE.AI PO PUNON SHUME NE KETE DREJTIM DHE VITIN TJETER DO TE ARRIJE REZULTATE SHUME TE MIRA.