Përdoruesi diskutim:Eagleal/Projekte/EagleBot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Eagleal/Projekte/EagleBot. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Foto e keshillave se shpejta[Redakto nëpërmjet kodit]

Fotot e gjuajtura të Wikipedias sipas mendimit tim duhet të jenë me paraqitje të përgjithëshme (globale), të pa individualizuara. --Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 18:22 (UTC)

Me fal por nuk te kuptova. EaglealDiskuto► 6 Qershor 2007 18:24 (UTC)

Diskutim ir ri.png është bërë sipas parapëlqimeve individuale (ngjyra dhe format) dhe do të ishte mirë që kjo të ishte parapëlqimet e para (globale)--Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 18:28 (UTC)

OK tani da nderroi. Faleminderit per keshillen. Dhe per voten :) EaglealDiskuto► 6 Qershor 2007 18:32 (UTC)