Përdoruesi diskutim:Haxhi~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Haxhi~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirëserdhe (Welcome)!

Kjo është faqja jote e diskutimeve ku përdorues të tjerë mund të të lenë mesazhe. Ke edhe nje faqe personale ku mund të shkruash për veten tënde.

Mund t'i firmosesh mesazhet duke shtypur ~~~~ ose ~~~.

Shiko dhe këto faqe për të filluar: Mirësevini, Të drejta autori, Si të redaktosh. -- Dori | Diskutim 2004 Prill 28 15:46 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:28 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:41 (CEST)