Përdoruesi diskutim:LouNiko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin LouNiko. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wikipedia:Babel
el Αυτός ο χρήστης μιλά ως μητρική γλώσσα την ελληνική.
fr-4 Cet utilisateur parle français à un niveau comparable à la langue maternelle.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
pt-1 Este usuário pode contribuir com um nível básico de português.
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).

Hi! I'm sysop and bureaucrat at the greek wiktionary.

Please contact me at my discussion page there, where my user name is "Lou".

Thank you!

LouNiko 5 Shtator 2010 14:24 (CEST)