Përdoruesi diskutim:Lulani i medvegjes

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Lulani i medvegjes. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Lulani i medvegjes!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Lulani i medvegjes, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Foto qeleshe[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo foto eshte jashte fokusit te temes per te cilen eshte ngarkuar Skeda:Shqiptar te rinje duke pushuar,njeri nga ne koke mban plisin.jpg prandaj do te griset. Fotoja e pranuar eshte kjo Skeda:A young Albanian wearing Plis(Qeleshe.jpg. Herë tjetër do të ishte më mirë ti ngarkoje fotot në Commons. -- Euriditi  7 prill 2013 14:03 (CEST)[reply]


Faleminderit,heren tjeter do jem me i vemendshem dhe do ta kem parasysh kete gje. Lulani i medvegjes  8 prill 2013 10:54 (CEST)[reply]

Help[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje. Mund ta shikoni në këtë. Selam --CERminator (diskutimet) 9 prill 2013 09:10 (CEST)[reply]

Faleminderit vëllai im. Unë në vend të përdorni hartën në gjuhën shqipe, asnjëherë nuk kam besim tek serbët. (Thank you my brother. I rather use map in Albanian, I never trust Serbs.) --CERminator (diskutimet) 8 maj 2013 19:02 (CEST)[reply]