Përdoruesi diskutim:Moglli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Moglli. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Figura pa lisence[Redakto nëpërmjet kodit]

Figura:Fig1.jpg, Figura:Fig_2.jpg dheFigura:Fig_3.jpg jan grisur sepse kan qene pa lisence. (Puntori 13 Mars 2007 19:42 (UTC))

Kaunini i Lek Dukagjinit[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli ekziston me titullin Kanuni i Lekë Dukagjinit, prandaj të kisha lutur vazhdo dhe përpunoje këtë artikull, e jo artikullin që e ke filluar ti me titull të ngjashëm, se dy artikuj për temën e njëjtë nuk janë të lejuar në Wikipedia. edhe gjithashtu artikulli tjetër është më i vjetër pra ia duhet të mbetet këtu. nëse titulli është gabim i shkruar trego se si duhet të jetë i saktë dhe e korigjojm me zhvendosje. tung --bet_0 9 Mars 2007 09:37 (UTC)

Publikimi juaj këtu[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli që e keni publikuar ju këtu nën titullin Hemoglobina nuk është enciklopedik dhe nuk mundet të qëndroj si i tillë në Wikipedia. Për këtë arsye artikulli do të griset së shpejti. Nëse ju jeni autor i këtij shkrimi, ose i keni të drejtat e autorit për publikim e tij, ju kisha peferuar ta publikoni në projektin simotër të Wikipdisë, Wikibooks. tung —bet_0 10 Mars 2007 07:58 (UTC)