Përdoruesi diskutim:Rschen7754

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Rikthimi i zhvendosjes[redakto tekstin burimor]

Eshtë shkruar në kuvend si më poshtë:

>Nqs shikoni shume zhvendosje faqesh nga vandale, mund te perdoret nje mjet i ri qe quhet riktheje nga faqja Speciale:Recentchanges (cdokush mund ta perdori). Nqs faqja eshte levizur me shume se nje here, rikthimet duhen bere ne radhen e kundert qe te rregullohet. Pastaj duhen grisur faqet percjellese nga administruesit, por kjo s'ka edhe aq rendesi. Dori | Diskutim 2005 Prill 2 04:27<

Shkova tek ajo faqe por nuk gjeta gjë dhe nuk e kuptoj si bëhet rikthimi ose zhbërja e zhvendosjes vandalisht të artikujve tek një titull/emër tjetër. E di gjë si bëhet se nuk e kam të qartë? Flm. Gentius (diskutimet) 27 Nëntor 2014 23:04 (CET)

You may want to ask an administrator here; I don't know how rollback is allocated on this wiki. --Rschen7754 27 Nëntor 2014 23:15 (CET)