Përdoruesi diskutim:Sankt Georg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sankt Georg. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Atehere i nderuar mos merr persiper te shkruash histori (nqs e ke shkruar ti ) pa mbledhur fakte e te dhena. kur me eshte kerkuar ndihma mua dhe familjes time ne nuk e kemi kursyer. po ti se besoj ti dish kto gjera .mos u shfajqesoni me llafe boshe dhe mo na beni si te zgjuar neper websaite.une kerkova te di pse,ti ironizon me mua ne vend qe te thuash ke te drejte.po ske faj ti se si duket si di te gjitha. hajt mir mbetsh

mesa po shoh ti nuk qenke as nga lekdushi. prandaj i nderuar nuk ke pse shfajqeson te tjeret qe kane bere ate historik.sepse nuk te takon ty.ti mbase ke deshiren e mire qe te behet dicka dhe per ate fshat qe un mendoj se gjerat kane filluar te levizin,por ti nuk ke si ta dish sepse nuk je ne brendesi te ngjarjeve. po qe per diskutime un jo ty po dhe gjysmen e tiranes e mbaj mne diskutim.sepse flas me fakte . un kur shkrova pse nuk eshte permendur fisi im shkrova se ne fakt nuk ishte permendur.e ke lexuar historikun e fshatit ju zotni i nderuar???

lexojeni dhe me thoni a kam te drejte apo jo?pastaj me thoni nese duhet ti pervishem punes apo jo.

kam shum ddeshire tju takoja perballe se ktu me dukeni shum patriot,por ske pas as guximin te tregosh nga je.

po te fusesh ate tekst ne internet e gjense kush e ka bere mjafton t fut nje fjali ne google dhe te del vete hajt tung--Sankt Georg 19 Prill 2009 14:22 (CEST)


Pêrshëndetje

Për ngarkimin e fotove. Pasi të futesh me emrin tënd (nofkë) tek wikipedia, kliko në krahun e majtë tek kuadrati "ngarko skeda". Pastaj kur të çfaqet në ekran faqa "ngarko skeda" kliko tek parcourir. Pasi të kesh gjetur figurën që do të futësh, kliko tek figura dhe pastaj më poshtë kliko tek kuadrati ngarkoje. Xixa


Fotografia është shumë e bukur. Por duhet të jetë shoqëruar me artikullin se ndryshe këta që meren me mirmbajtjen e wikipedias mund ta heqin. Për mua, unë mund ta heq kokën që ka dalë aty. Xixa

Nuk ekuptoj me cfare artikulli duhet te jete e shoqeruar Pashe qe e gziston nje tekst per kete shpelle, ndofta duhet perpunuar. dhe dikur nuk e kuptova se ku mu zhduk fotografia sido qe te jete flm --Sankt Georg 11 Gusht 2009 17:37 (CEST)

Nuk po kuptoj se cka don me me than.--Malsia E Madhe 25 Shkurt 2010 16:18 (CET)

Faqet me ndryshime në pritje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 19:53 (CEST)[reply]