Përdoruesi diskutim:Vestacka Nacija

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Vestacka Nacija. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Vestacka Nacija!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Vestacka Nacija, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 15 shkurt 2020 19:14 (CET)[përgjigjuni]

Falemenderit për mirseardhjen. 77.238.221.51 15 shkurt 2020 22:29 (CET)[përgjigjuni]

sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-4 This user speaks English at a near-native level.


bs Ovaj korisnik govori bosanski kao maternji jezik.
sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.
hr Ovaj suradnik govori hrvatski kao materinski jezik.
mkКорисникот зборува македонски како мајчин јазик.


77.238.221.51 15 shkurt 2020 22:34 (CET)[përgjigjuni]