Përdoruesja:ErisaSelita

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përshëndetje hënëza!

Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e kësaj përdorueseje është shqipja.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
it-4 Questo utente ha una conoscenza da madrelingua dell'italiano.
fr-3 Cette personne peut contribuer avec un niveau avancé de français.
tr-3 Bu kullanıcı yüksek seviyede Türkçe anlıyor.

Ju shkruan Erisa dhe kjo është faqja ime e përdoruesit. Duke qenë fillestare, këto janë pak informacione të cilat vendosa t'i ndaj me ju. Aktualisht punoj së bashku me disa anëtarë të tjerë mbi projektin WikiPotter. Jeni të interesuar? Thjesht klikoni mbi adresën e projektit dhe kontaktoni me anëtarët. Tung!

HPKjo përdoruese është një Slytherin, dhe është një anëtare e WikiPotterS