Përdoruesja diskutim:Mirsije Halilaj/Gjeografia e Kukesit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesen Mirsije Halilaj/Gjeografia e Kukesit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • Përshëndetje. Nëse artikulli ka të bëjë me qytetin e Kuksit, atëher nuk është e nvojshme të ketë nëntitull e as të shkruhet për madhësinë dhe kufijt, nuk është e zakonshme të ipçen këto të dhëna sespse nuk ka . Ndërsa nëse është fjala për komunën, Bashkinë, ose Rrethin atëherë mundet. Por, duhet ndryshuar titulli, por gjithnji duhet patur parasyshë se nëse artikulli ekziston atëherë nuk mund të krijohen dy artikuj me përbërje dhe titull të njejtë apo të ngjajshë. Punë të mbarë, sukses.--Planeti (diskutimet) 15 mars 2015 23:45 (CET)Reply[reply]
  • Nëse nuk i përmbaheni drejtëshkrimit, do të hasni në këtë vrejtje:
Shpjegim
Ky artikull sipas rregullores mbi shkronjat Ç, ç, Ë, ë, bie në kundërshtim me rregulloren e Wikipedisë në gjuhën shqipe, për këtë arsye nuk mund të merret si i saktë derisa të rregullohet.

--Planeti (diskutimet) 27 mars 2015 22:42 (CET)Reply[reply]