Peter New

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Peter New
Peter New BC 2014.jpg
New, 2014
Informacione personale
Vendlindja Vankuvër, British Columbia, Kanadaja

Peter New lindi më 30 tetor, 1971. Është një aktor dhe komedian kanadian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.