Plepi i zi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Plepi i zi është një lloj i plepave, i cili rritet në Evropë, në jugperëndim dhe në Azinë qendrore dhe Afrikën veriperëndimore.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]