Jump to content

Poshnja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Poshnja

Poshnja është një fshat në Rrethin e Beratit, Shqipëri.

Fshati Poshnje është një nga fshatrat e Komunës Poshnje dhe nuk duhet ngatërruar me Komunën Poshnje.