Qarku Épinal

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 48°10′00″V 6°27′00″L / 48.16666667°V 6.45°L / 48.16666667; 6.45

Qarku Épinal
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Vosgos
Kryeqyteti Épinal
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 881


Qarku Épinal është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Vosgos.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]