Jump to content

Qarku Altkirch

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Altkirch
Arrondissement d'Altkirch
Location of Qarku Altkirch

Qarku Altkirch është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alto Rin.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]