Qarku Bayonne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 43°29′00″V 1°29′00″P / 43.4833°V 1.48333°P / 43.4833; -1.48333

Qarku Bayonne
Frëngjisht : Arrondissement de Bayonne
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pyrénées-Atlantiques
Kryeqyteti Bayonne
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 641


Qarku Bayonne është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pyrénées-Atlantiques.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]