Jump to content

Qarku Cholet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Cholet
Arrondissement de Cholet

Qarku Cholet është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Maine-et-Loire.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]