Qarku Metz-Campagne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Metz-Campagne
Arrondissement de Metz-Campagne
Location of Qarku Metz-Campagne

Qarku Metz-Campagne është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Moselle.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]