Qarku Montdidier

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 49°39′00″V 2°34′00″L / 49.65°V 2.56667°L / 49.65; 2.56667

Qarku Montdidier
Frëngjisht : Arrondissement de Montdidier
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Somme
Kryeqyteti Montdidier
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Montdidier është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Somme.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]