Qarku Oloron-Sainte-Marie

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 43°11′00″V 0°37′00″P / 43.18333333°V 0.61666667°P / 43.18333333; -0.61666667

Qarku Oloron-Sainte-Marie
Frëngjisht : Arrondissement d'Oloron-Sainte-Marie
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pyrénées-Atlantiques
Kryeqyteti Oloron-Sainte-Marie
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Oloron-Sainte-Marie është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pyrénées-Atlantiques.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]