Qarku Sélestat

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Qarku Sélestat
Frëngjisht : Arrondissement de Sélestat
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Bas-Rhin
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Sélestat është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]