Qarku Saint-Nazaire

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 47°17′00″V 2°12′00″P / 47.2833°V 2.2°P / 47.2833; -2.2

Qarku Saint-Nazaire
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Loire-Atlantique
Kryeqyteti Saint-Nazaire
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Saint-Nazaire është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Loire-Atlantique.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]