Qarku Thann

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 47°49′00″V 7°06′00″L / 47.81666667°V 7.1°L / 47.81666667; 7.1

Qarku Thann
Frëngjisht : Arrondissement de Thann
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Alto Rin
Kryeqyteti Thann
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Thann është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alto Rin.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]