Qarku Thann-Guebwiller

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 47°50′V 7°10′L / 47.83°V 7.17°L / 47.83; 7.17

Qarku Thann-Guebwiller
Frëngjisht : Arrondissement de Thann-Guebwiller
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Alto Rin
Kryeqyteti Thann
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 686


Qarku Thann-Guebwiller është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alto Rin.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]