Jump to content

Qarku Thionville-Ouest

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Thionville-Ouest
Arrondissement de Thionville-Ouest
Location of Qarku Thionville-Ouest

Qarku Thionville-Ouest është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Moselle.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]