Jump to content

Ramiro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ramiro, Valladolid
Popullsia
 • Gjithsej44

Ramiro, Valladolid është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun , të provincës Valladolid, në Castile dhe León. Ramiro, Valladolid ka 44 banorë (2013), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 21.2 km2.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]