Realiteti i shpërfillur

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Realiteti i shpërfillur.jpg

Realiteti i shpërfillur është libër, vështrim kritik mbi pikëpamjet e Ismail Kadaresë për identitetin shqiptar shkruar nga Rexhep Qosja. Libri u botua nga shtëpia botuese Toena në vitin 2006 dhe ka 86 faqe.


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]