Rick Dees

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rick Dees
Informacione personale
Ditëlindja 1950
Vendlindja Jacksonville, Florida, U.S.

Rigdon Osmond "Rick" Dees III lindi më 1950. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.