Rob Paulsen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rob Paulsen
Rob Paulsen 2011 CC.jpg
Paulsen, 2011
Informacione personale
Vendlindja Detroit, Michigan, SHBA

Robert Fredrick "Rob" Paulsen III lindi më 1956. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.