Rocky Lockridge

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rocky Lockridge
Vendlindja Tacoma, Uashington, SHBA
Vendvdekja Gloucester City, New Jersey, SHBA

Rocky Lockridge lindi më 10 janar, 1959Tacoma, Uashington si Richard Lockridge dhe vdiq më 7 shkurt, 2019Gloucester City, New Jersey. Ishte një boksier profesionist amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Rocky Lockridge – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.