Sanna Nielsen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sanna Nielsen (2014)

Sanna Nielsen (lindur në Edenryd, Suedi), e njohur më mirë me emrin e saj të skenës Sanna është një këngëtare suedeze.[1][2]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Sanna Nielsen – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]