Santa Cruz County (Arizona)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Santa Cruz County është një nga 67 Countetshtetin federal ArizonaShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]