Shiro Azumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Shiro Azumi
Të dhënat personale
Emri i plotë Shiro Azumi
Vendi i lindjes Japoni
Pozita ne fushë Sulmues
Kariera profesioniste*
Vitet Klubi Ndesh. (Gls)
Osaka SC
Ekipi kombëtar
1923-1925 Japonia 3 (0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase . † Ndeshje (Gola).

Shiro Azumi ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[redakto | redakto tekstin burimor]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 3 ndeshje.

Statistikat[redakto | redakto tekstin burimor]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1923 2 0
1924 0 0
1925 1 0
Gjithsej 3 0

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]