Jump to content

Shizuo Miyama

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shizuo Miyama
Të dhënat vetjake
Emri i plotëShizuo Miyama
VendlindjaHiroshima, Japoni
PozicioniMbrojtës
Karriera me klube*
VitetKlubiNdeshje(Golat)
Rijo Club
Karriera ndërkombëtare
1923Japonia2(0)
*Ndeshjet dhe golat me klubet llogariten vetëm për ligën vendase

Shizuo Miyama ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 2 ndeshje.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1923 2 0
Gjithsej 2 0

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]