Siddiqua Mazhar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Siddiqua Mazhar
Lindi më (1986-01-14) 14 Janar, 1986 (35 vjeç)
Vendlindja Lahore
Nënshtetësia Pakistaneze
Profesioni matematikane

Siddiqua Mazhar (e lindur më 14 janar, 1986) është një matematikane pakistaneze.

Jeta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Siddiqua Mazhar lindi në vitin 1986, në Lahore. Ajo ka stiduar dhe diplomuar në Universitetin e Kolegjit të Qeverisë (Lahore).[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Education". sites.google.com/site/siddiquamazhar1414. Marrë më 30 korrik 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]