Skeda:Openstreetmap logo.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 256 × 256 pixel, madhësia e skedës: 58 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Logo des OpenStreetMap-Projekts.
English: Logo of the OpenStreetMap project.
Français : Logo du projet OpenStreetMap.
日本語: オープンストリートマップ事業のロゴ
中文: OpenStreetMap项目的标志
Data
Burimi https://wiki.openstreetmap.org/wiki/File:Public-images-osm_logo.svg
Autori Ken Vermette
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

None, Trade Mark UK2500155 at ipo.gov.uk for Class 41 to Proprietor "Openstreetmap Foundation, Surrey, UK"

Versione tjera

Derivative works of this file:

SVG genesis
Inkscape-yes.svg
This vector image was created with Inkscape, or something else.

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Trademarked
This work includes material that may be protected as a trademark in some jurisdictions. If you want to use it, you have to ensure that you have the legal right to do so and that you do not infringe any trademark rights. See our general disclaimer.
This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 korrik 2014 16:09Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 korrik 2014 16:09256 × 256 (58 KB)RillkeReverted to version as of 06:17, 12 September 2012: Introduces ugly artifacts. http://mol.wmflabs.org/images/c/c3/Osm_logo_hist.png
12 korrik 2014 01:19Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 korrik 2014 01:19256 × 256 (45 KB)Nemo bis$ svgo Openstreetmap_logo.svg Done in 1018 ms! 57.674 KiB - 22.3% = 44.815 KiB
12 shtator 2012 08:17Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shtator 2012 08:17256 × 256 (58 KB)PalosirkkaScrubbed with http://codedread.com/scour/
23 qershor 2011 11:11Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 qershor 2011 11:11256 × 256 (169 KB)Sergionaranjaupdate june 2011
30 prill 2011 14:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 prill 2011 14:37256 × 256 (160 KB)Firefishy Updated OpenStreetMap logo from 29 April 2011.
30 prill 2011 14:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 prill 2011 14:34256 × 256 (160 KB)Firefishy Updated OpenStreetMap logo from 29 April 2011.
19 maj 2008 15:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 maj 2008 15:24354 × 354 (32 KB)Babucke{{Information |Description=Logo von OpenStreetMap |Source=http://trac.openstreetmap.org/browser/misc/images/mag_map.svg?format=raw |Date=2008-05-19 |Author= |Permission=Creative Commons BY-SA 2.0 |other_versions= }}

Përdorimi global i skedës

Metadata