Snowdrop

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Snowdrop është një serial televiziv i Koresë së Jugut me Jung Hae-in, Jisoo, Yoo In-na, Jang Seung-jo, Yoon Se-ah, Kim Hye-yoon dhe Jung Yoo-jin. U shfaq premierë në JTBC më 18 dhjetor 2021 .

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]