Soses

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Soses
Komunë
Vendndodhja
Soses is located in Spanjë
Soses
Soses

Koordinatat: 41°32′V 0°29′L / 41.533°V 0.483°L / 41.533; 0.483

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Segrià
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Soses është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Segrià, të provincës Lleida, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Soses – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale