Dallime mes rishikimeve të "Jay-Z"

Jump to navigation Jump to search
150 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
==Çmime të Fituara==
==Bashkupnimet==
==Referncat==
*http://www.people.com/people/article/0,,20164322,00.html - faqaja e revistes people dhe nje artikull i dedikua Jay-Z se
==Web Site==

Menyja e lëvizjeve